Google Glass не зможе розпізнавати обличчя - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)
Охота-товар
Товары (26.08.2021)


 
= Ad with Photo
RSS-канал

IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2022
planeta
Google Glass не зможе розпізнавати обличчя Версия для печати Отправить на e-mail
Google Glass не зможе розпізнавати обличчя Творці пристрою не будуть схвалювати розробку програм з функцією розпізнавання осіб. Корпорація Google попередила розробників додатків для комп'ютера у формі окулярів Google скла, що програми з функцією розпізнавання осіб не будуть авторизовані адміністрацією, а значить, не зможуть поширюватися по офіційних каналах.

Враховуючи світові темпи розробки програмного і апаратного забезпечення, можна було б розраховувати на появу сторонніх програм, але контроль за очками, їх власниками та додатками для скла буде таким, що скористатися несанкціонованим функціоналом буде дуже непросто, якщо взагалі можливо.

З часом політика конфіденційності Google може змінитися. Але на даному етапі, кажуть розробники, суспільство поки не готове до тотального відеонагляду в стилі «Малого брата» (на додаток до Великому брату, яким є держава).

"Як протягом декількох років говорили в Google, ми не будемо додавати функції розпізнавання осіб в наші продукти за відсутності суворої системи захисту приватності даних Пам'ятаючи це, ми поки не будемо схвалювати ПЗ з функцією розпізнавання осіб для скла.", - Говориться в повідомленні розробників інноваційних очок.

Пристрій, який, як передбачається, вийде на ринок до кінця року, викликає питання і у бізнес-організацій США. Так, власники американських кафе вже заборонили відвідувачам використовувати Google скла, побоюючись, що можуть бути порушені права їх клієнтів на приватне життя. Раніше носіння окулярів Google було заборонено в американських кінотеатрах, казино і стрип-клубах, власники яких побоювалися, що відвідувачі в таких окулярах будуть записувати відео. Джерелом є сайт securitylab.ru.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 

Яндекс.Метрика

Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"