|
У Луганську між учасниками Евромайдана та Антимайдан сталася бійка |
|
|
|
Бійка сталася між учасниками «Евромайдана» і «Антимайдан» в центрі Луганська. Близько 200 учасників мітингу проти влади привезли на народне віче піаніно, пофарбоване у блакитно-жовті кольори і з символікою Європейського Союзу.
Присутні на протилежній площі близько 100 учасників мітингу на
підтримку влади спробували відібрати піаніно, через що почалася бійка.
Працівники міліції і козаки розняли зчепилися учасників мітингів. Після цього учасники «Евромайдана» зіграли на піаніно гімн України. Як
повідомлялося, в неділю активісти харківського «Евромайдана» проводять
музичну акцію «Інструменти свободи» на площі «Свободи» в Харкові.
За
словами організаторів, акція проводиться ще в 11 містах, у тому числі в
ряді міст Східної України - в Донецьку, Луганську та Запоріжжі.
Джерелом є сайт podrobnosti.ua.
Читайте также:
|