На Великому адронному колайдері отримано новий вид матерії, вважають фізики - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
На Великому адронному колайдері отримано новий вид матерії, вважають фізики Версия для печати Отправить на e-mail
На Великому адронному колайдері отримано новий вид матерії, вважають фізики Фахівці, що працюють на Великому адронному колайдері, заявляють, про отримання в результаті експериментів нового виду матерії. Фізики стверджують, що їм вдалося спостерігати дивне поведінка частинок, утворених в процесі зіткнення протонів і іонів свинцю. Як вважають вчені, їм вдалося отримати матеріальне підтвердження теорії «конденсату колірного скла», або глазми.
 
Зазвичай після зіткнення в прискорювачі частинки на швидкості, близькій до світлової, розлітаються одна від одної. Проте у ряді випадків при зіткненні протонів свинцю пари частинок відлітали в одному напрямку.
 
Група фізиків цього інституту спостерігала подібне явище ще два роки тому при протонних зіткненнях, а також при зіткненні іонів свинцю та інших важких металів, таких як золото і мідь.
 
У теорії протонне зіткнення може викликати щось на зразок схожою на рідину глюонної хвилі - того самого «конденсату колірного скла». У цьому щільному скупченні глюонів можливі незвичайні траєкторії часток, що розлітаються після зіткнень.

Глазма називають стан адронного поля, яке передувало кварк-глюонної плазми, яка існувала в перші мільйонні частки секунди відразу після Великого вибуху. Саме завдяки йому, як вважають, утворився наш Всесвіт.
 
У терміні «конденсат колірного скла» кожне слово відноситься до характеристик гіпотетичної глюонної хвилі. «Конденсат» означає високу щільність глюонів. «Колірний» відноситься до типу заряду, який несуть кварки і глюони в результаті сильної взаємодії. Слово «скло» відсилає до властивостей однойменного матеріалу, з якими можна порівняти деякі особливості поведінки глюонів.

Як повідомлялося раніше, австрійські вчені пропонують використовувати Великий адронний коллайдер в якості самого точного в світі секундоміра.

Бак хочуть використати для реалізації нового методу вивчення процесів, які тривають лише 1 йоктосекунду, 1 мільйон мільярдної частки наносекунди. Джерелом є сайт Korrespondent.Net.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"