rray(); ?> Великий адронний коллайдер близький до виявлення бозона Хіггса - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Великий адронний коллайдер близький до виявлення бозона Хіггса Версия для печати Отправить на e-mail
Фото с сайта focus.ua Великий адронний коллайдер (ВАК) набрав достатню кількість даних, яке вже дозволяє відчути бозон Хіггса - гіпотетичної частинки, пошук якої є однією з головних завдань прискорювача.

Згідно з даними, які виводяться на онлайновий монітор стану коллайдера, прискорювач досяг значення накопиченої світності в п'ять зворотних фемтобарн, повідомляє РИА "Новости".

Для «упіймання» бозона Хіггса вчені повинні накопичити достатньо велику статистику - набрати достатньо велику інтегральну (накопичену) світність, тобто дані про зіткнення частинок в прискорювачі. Шанси виявити бозон Хіггса будуть високі, коли коллайдер досягне інтегральної світності від п'яти до десяти зворотних фемтобарн.

Ймовірність того чи іншого події у фізиці частинок залежить від перетину процесу, тобто, грубо кажучи, площі зіткнень. Одиниця виміру перетину - барн, що дорівнює 10-28 кв м.

Інтегральна світність - кількість частинок, які пролетіли в колайдері за певний час - вимірюється в зворотних Барна, щоб було можна визначити, скільки разів за цей термін може статися подія з тим чи іншим перетином. Наприклад, при інтегральної світності 100 зворотній фемтобарн якийсь процес з перетином один фемтобарн відбудеться 100 разів. Однак через «неідеальності» детекторів кількість зареєстрованих подій може бути набагато менше.

П'ять зворотних фемтобарн відповідають приблизно 350 квадрильйона зіткнень протонів.

Нагадаємо, на початку вересня Гвідо Тонеллі, офіційний представник колаборації CMS, групи фізиків, які працюють на однойменному детекторі, не виключив, що фізики зможуть виявити ознаки існування бозона Хіггса (або виключити його існування) вже до Різдва 2012 року.

Бозон Хіггса - останній відсутній елемент сучасної теорії елементарних часток, так званої Стандартної моделі. Це гіпотетична частинка відповідає за масу всіх інших елементарних частинок. Проте теорія не дозволяє точно встановити масу бозона Хіггса. Вчені розраховують, що знайти цю частку (або переконатися в тому, що її не існує) дозволять експерименти на Великому адронному колайдері. Джерелом є сайт Focus.ua.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"