Мобільний зв`язок подешевшає? - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Авто из США
Chevrolet (07.05.2019)
Ювелирные украшения
Прочее (19.11.2018)
В Украине продаём облицовочный кирпич «Литос».
Стройматериалы (29.08.2017)


 
= Ad with Photo
RSS-канал

IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2020
planeta
Мобільний зв`язок подешевшає? Версия для печати Отправить на e-mail
Image

Оператор мобільного зв`язку ЗАТ «Українські радіосистеми» (УРС) почав надавати послуги мобільного зв`язку в Україні під торговою маркою Beeline.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції генеральний директор російської компанії «ВимпелКом» Олександр ІЗОСІМОВ. Як передає кореспондент УНІАН, за словами О.ІЗОСІМОВА, «продуктами і послугами Beeline сьогодні користуються більш як 47 мільйонів споживачів у Росії і Казахстані», а зараз цей бренд присутній і в Україні.

Він відзначив, що станом на сьогодні «Beeline – найдорожчий бренд Росії, і входить до перших сімдесяти брендів світу». За словами О.ІЗОСІМОВА, з посиланням на оцінку міжнародної консалтингової компанії Interbrand Group, бренд Beeline коштує 5 млрд. дол. США.

«Із запуском бренду Beeline в Україні ми починаємо активні комерційні операції і сподіваємося, що вже найближчим часом переваги Beeline гідно оцінять багато жителів України», - відзначив О.ІЗОСІМОВ. За даними гендиректора компанії УРС Сергія МИРОНОВА, з 11 квітня 2006 року офіси продажів Beeline відкриваються в шести областях України, включаючи Київ, Хмельницький, Харків, Одесу, Луганськ, Дніпропетровськ. До літа планується відкрити офіси продажів Beeline у всіх обласних центрах України.

Першим продуктом компанії УРС під брендом Beeline став тарифний план «Прості речі», в якому відсутня плата за з`єднання і пільгова ціна за внутрішньомережеві дзвінки до 10 травня становить нуль копійок, а до 10 серпня - 2 копійки.

Довідка УНІАН. ЗАТ «Українські радіосистеми» - національний оператор мобільного зв`язку стандарту GSM-900/1800 є 100% дочірньою компанією ВАТ «ВимпелКом», якій належить бренд Beeline. Кількість абонентів компанії УРС – 275 тис. чоловік.

До групи компаній «ВимпелКом» входять оператори стільникового зв`язку, що надають свої послуги в Росії, Казахстані і недавно придбані оператори стільникового зв`язку в Україні, Таджикистані і Узбекистані. Ліцензії групи компаній «ВимпелКом» на надання послуг стільникового зв`язку охоплюють територію, на якій проживає близько 232 мільйонів чоловік. Географічне покриття мережі включає 78 регіонів Росії (136,5 мільйона чоловік, що представляють 94% населення Росії), а також всю територію Казахстану, Україну, Таджикистан і Узбекистан. ВАТ «ВимпелКом» стало першою російською компанією, включеною в лістинг Нью-йоркської фондової біржі (NYSE). Акції компанії котируються на NYSE під символом VIP.

УНИАН
 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 

Яндекс.Метрика

Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2018
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"