Первые 100 фамилий избирательного списка КПУ. - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Авто из США
Chevrolet (07.05.2019)
Ювелирные украшения
Прочее (19.11.2018)
В Украине продаём облицовочный кирпич «Литос».
Стройматериалы (29.08.2017)


 
= Ad with Photo
RSS-канал

IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2020
planeta
Первые 100 фамилий избирательного списка КПУ. Версия для печати Отправить на e-mail

Первые 100 фамилий избирательного списка КПУ.Центральная избирательная комиссия зарегистрировала кандидатов в народные депутаты от Коммунистической партии Украины. Такое решение ЦИК приняла в ходе заседания. При этом ЦИК отказала в регистрации десяти кандидатам в народные депутаты из-за ненадлежащего оформления некоторых документов. В частности, из-за ненадлежащего написания автобиографии, и в том числе из-за не указания гражданства.

1. Симоненко Петро Миколайович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, голова фракції Комуністичної партії України у Верховної Ради України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 1;

2. Волинець Євген Валерійович, 1978 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, прохідник шахти  ім. В.І. Чапаєва, проживає в селі Стіжківське міста Шахтарськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 2;

3. Перестенко Марина Володимирівна, 1966 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова селянського (фермерського) господарства "Марс", проживає в селі Роздолля Сімферопольського району Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під № 3;

4. Герасимов Іван Олександрович, 1921 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 4;

5. Гайдаєв Юрій Олександрович, 1954 року народження, безпартійний, освіта вища, Міністр охорони здоров'я України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 5;

6. Мартинюк Адам Іванович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, Перший заступник Голови Верховної Ради України V скликання, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 6;

7. Бевз Валерій Ананійович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, проживає в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 7;

8. Ткаченко Олександр Миколайович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 8;

9. Голуб Олександр Володимирович, 1967 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 9;

10. Алексєєв Ігор Вікторович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 10;

11. Храпов Сергій Анатолійович, 1981 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, перший секретар Новомосковського міського комітету Комуністичної партії України, проживає в місті Новомосковську Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 11;

12. Матвєєв Валентин Григорович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 12;

13. Бабурін Олексій Васильович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, секретар Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 13;

14. Мармазов Євген Васильович, 1938 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, секретар Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 14;

15. Кілінкаров Спірідон Павлович, 1968 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, секретар Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 15;

16. Калєтнік Ігор Григорович, 1972 року народження, безпартійний, освіта вища, директор Департаменту організації боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Державної митної служби України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 16;

17. Самойлик Катерина Семенівна, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 17;

18. Цибенко Петро Степанович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 18;

19. Александровська Алла Олександрівна, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, секретар Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 19;

20. Шмельова Світлана Олександрівна, 1948 року народження, безпартійна, освіта базова вища, головний редактор газети "Київський вісник", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 20;

21. Грач Леонід Іванович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, голова Комітету Верховної Ради України з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 21;

22. Кравченко Микола Васильович, 1945 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 22;

23. Найдьонов Андрій Михайлович, 1978 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідуючий кафедрою правознавства та соціальної роботи Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 23;

24. Гордієнко Сергій Володимирович, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, керуючий справами виконавчого апарату Оржицької районної ради, проживає в смт Оржиця Полтавської області, включений до виборчого списку під № 24;

25. Тимошенко Микола Михайлович, 1958 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Житомирського агрономічного коледжу, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 25;

26. Дем'янчук Вікторія Олександрівна, 1970 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, перший секретар Кіровоградського обласного комітету Комуністичної партії України, проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого списку під № 26;

27. Матвєєв Володимир Йосипович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 27;

28. Даниленко Володимир Андрійович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Лебедин Сумської області, включений до виборчого списку під № 28;

29. Царьков Євген Ігорович, 1974 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 29;

30. Лещенко Володимир Олексійович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 30;

31. Вознюк Олександр Михайлович, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, викладач Дубенського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету, проживає в місті Дубно Рівненської області, включений до виборчого списку під № 31;

32. Пархоменко Василь Михайлович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 32;

33. Роєнко Віктор Григорович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 33;

34. Петров Віктор Борисович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 34;

35. Корнійчук Ігор Володимирович, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 35;

36. Гмиря Сергій Петрович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 36;

37. Зубчевський Олександр Петрович, 1979 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 37;

38. Медведєв Андрій Олексійович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 38;

39. Сизенко Юрій Павлович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник Міністра у справах сім'ї, молоді, та спорту України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 39;

40. Мальцев Микола Миколайович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник управління відкритого акціонерного товариства "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат"  м. Кривий Ріг, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 40;

41. Хунов Анатолій Ізмаїлович, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, уповноважений представник Донецької залізниці із зв'язків з Верховною Радою України, проживає в місті Красний Лиман Донецької області, включений до виборчого списку під № 41;

42. Бущик Петро Григорович, 1945 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в смт Любешів Волинської області, включений до виборчого списку під № 42;

43. Черненко Віктор Михайлович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Чернівці, включений до виборчого списку під № 43;

44. Калинюк Олександр Наумович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 44;

45. Алексій Володимир Миколайович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під № 45;

46. Стула Михайло Броніславович, 1959 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, Калуська районна рада, проживає в селі Студінка Калуського району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 46;

47. Відякіна Катерина Володимирівна, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови - керуюча справами Дніпропетровської обласної ради, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, включена до виборчого списку під № 47;

48. Юрчишин Василь Іванович, 1961 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 48;

49. Авідзба Анатолій Мканович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Національного інституту винограду і вина "Магарач", проживає в місті Ялта Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 49;

50. Луценко Ігор Іванович, 1974 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, художник-оформлювач Управління Південної залізниці, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 50;

51. Корнілов Юрій Петрович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник Голови Ради міністрів Автономної  Республіки Крим, проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 51;

52. Масенко Олександр Миколайович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в смт Оржиця Полтавської області, включений до виборчого списку під № 52;

53. Яценко Володимир Михайлович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 53;

54. Дзарданов Микола Сергійович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 54;

55. Житінський Ігор Юрійович, 1977 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, другий секретар Донецького обласного комітету Комуністичної партії України, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 55;

56. Ребенко Іван Максимович, 1946 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, доцент Сумського національного аграрного університету, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 56;

57. Колеснік Григорій Климентійович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, агроном-технолог Котовського цукрового заводу, проживає в місті Котовськ Одеської області, включений до виборчого списку під № 57;

58. Шуман Едуард Павлович, 1976 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, лікар 2-ї Чернігівської міської лікарні, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 58;

59. Новак Володимир Миколайович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, перший заступник Голови Пенсійного фонду України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 59;

60. Оплачко Володимир Миколайович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, секретар Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 60;

61. Пономаренко Георгій Григорович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, секретар Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики, та місцевого самоврядування, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 61;

62. Парубок Омелян Никонович, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, народний депутат України V скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 62;

63. Михальченко Степан Адамович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, завідувач відділу годування великої рогатої худоби Науково-дослідного інституту тваринництва Української академії аграрних наук, проживає в селищі Кулиничі Харківського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 63;

64. Пустовойтов Володимир Сергійович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 64;

65. Бондарчук Олександр Васильович, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 65;

66. Морозов Анатолій Петрович, 1955 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Приморськ Запорізької області, включений до виборчого списку під № 66;

67. Хохлов Юрій Миколайович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 67;

68. Найда Георгій Іванович, 1940 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 68;

69. Табунщик Володимир Іванович, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор товариства "Агрофірма Мічуріно", проживає в селі Мічуріне Тельманівського району Донецької області, включений до виборчого списку під № 69;

70. Юсов Анатолій Миколайович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник технологічної служби НТ СКБ "ПОЛІСВІТ" філії ДНВП "Об'єднання Комунар", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 70;

71. Нараєв Геннадій Павлович, 1965 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, голова правління ТОВ "Будівельно-інвестиційна компанія "Онколь", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 71;

72. Сільчук Василь Єрмолайович, 1948 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, Ленінська районна рада м. Полтави, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 72;

73. Нагурний Василь Анатолійович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, головний лікар КП "Стоматологічний центр", проживає в смт Черняхів Житомирської області, включений до виборчого списку під № 73;

74. Заточна Ольга Іванівна, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник відділу культури і туризму, Знам'янського міського виконавчого комітету, проживає в місті Знам'янка Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 74;

75. Бабич Вікторія Володимирівна, 1974 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, перший секретар Охтирського міського комітету Комуністичної партії України, проживає в місті Охтирка Сумської області, включена до виборчого списку під № 75;

76. Бондаренко Андрій Степанович, 1973 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, Дніпропетровська обласна рада, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 76;

77. Томенко Роман Вікторович, 1977 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 77;

78. Бойчук Віктор Романович, 1957 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, машиніст тепловозу Гайворонського депо Одеської залізниці, проживає в місті Гайворон Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 78;

79. Шпундра Володимир Григорович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Печерської районної державної адміністрації в місті Києві, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 79;

80. Костогриз Іван Іванович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Вознесенське Золотоніського району Черкаської області, включений до виборчого списку під № 80;

81. Тенетко Геннадій Миколайович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник міського голови Криворізької міської ради, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 81;

82. Безкоровайний Михайло Іванович, 1960 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Жданівка Донецької області, включений до виборчого списку під № 82;

83. Мішура Валерій Дмитрович, 1941 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор державних республіканських курсів підвищення кваліфікації керівників промисловості Міністерства промислової політики України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 83;

84. Чигир Михайло Андрійович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Житомирської обласної ради, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 84;

85. Шульга Микола Олександрович, 1943 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор Інституту соціології НАН України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 85;

86. Телятник Юрій Васильович, 1954 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник Южноукраїнського міського голови, проживає в місті Южноукраїнськ Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 86;

87. Мачульський Микола Васильович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кролевець Сумської області, включений до виборчого списку під № 87;

88. Петрущенков Михайло Миколайович, 1939 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 88;

89. Аляєв Григорій Степанович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник районного відділу охорони здоров'я Новомосковської районної державної адміністрації, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 89;

90. Понеділко Віктор Іванович, 1949 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 90;

91. Филипський Олександр Олександрович, 1970 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, начальник відділу Луганського обласного територіального відділення антимонопольного комітету, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 91;

92. Бережний Володимир Анатолійович, 1970 року народження, член Комуністичної партії України, освіта базова вища, заступник директора ТОВ "Альфа плюс", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 92;

93. Сокерчак В'ячеслав Михайлович, 1947 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 93;

94. Авсейкова Наталя Іванівна, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник директора Севастопольського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, проживає в місті Севастополі, включена до виборчого списку під № 94;

95. Яременко Олександр Борисович, 1956 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови правління ЗАТ "Зодча Діадема", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 95;

96. Власюк Микола Андрійович, 1950 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Кристал", проживає в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 96;

97. Дегтяр Володимир Миколайович, 1962 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, вчитель Широківської загальноосвітньої середньої школи, проживає в селі Широке Криворізького району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 97;

98. Тарановський Анатолій Федорович, 1953 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, заступник голови Новотроїцької районної ради, проживає в смт Новотроїцьке Херсонської області, включений до виборчого списку під № 98;

99. Тищенко Павло Васильович, 1951 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в смт Високий Харківської області, включений до виборчого списку під № 99;

100. Коцарь Ігор Григорович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до виборчого списку під № 100.

По материалам dozor.in.ua

«ПорталLgUa»

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 

Яндекс.Метрика

Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2018
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"