Від «великої коаліції» з Януковичем Україну повинен врятувати Ющенко - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Авто из США
Chevrolet (07.05.2019)
Ювелирные украшения
Прочее (19.11.2018)
В Украине продаём облицовочный кирпич «Литос».
Стройматериалы (29.08.2017)


 
= Ad with Photo
RSS-канал

IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2020
planeta
Від «великої коаліції» з Януковичем Україну повинен врятувати Ющенко Версия для печати Отправить на e-mail
Image

Спроба сформувати більшість у Київраді навколо новообраного мера Леоніда Чернівецького — це експеримент зі створення «великої коаліції» вже на рівні парламенту України. Про це заявив у коментарі «Обозревателю» політолог Володимир Полохало.

«Це експеримент, який зазнав фіаско. Автори цього експерименту відомі. Це представники Партії регіонів і представники «Нашої України», зокрема Петро Порошенко. Йдеться про так звану велику коаліцію. Ця велика коаліція включала представників бізнесу, а також представників старої номенклатури, яка свого часу працювала на Омельченка, а тепер намагається знайти нового патрона», — вважає Полохало.

На його думку, велика коаліція була невдала, але «вона показала приховані наміри деяких представників «Нашої України» уже в межах всієї країни». Полохало вважає позитивним той факт, що у суботу була створена нова більшість у Київраді, до якої увійшли представники Блоку Юлії Тимошенко, ПРП-ПОРИ та Громадянського активу Києва. «Формування демократичної коаліції в столиці є символічним і знаменним фактом, тому що Київ віддавав перевагу Юлії Тимошенко і помаранчевій революції. Інший варіант — це була б дійсна зневага до столиці, до киян, які розпочали помаранчеву революцію, які були епіцентром демократичних змін в останні роки, які віддали перевагу демократичним силам, насамперед йдеться про Блок Юлії Тимошенко. І інший розклад сил був би неадекватним, це було би своєрідним ГК ЧП. ГК ЧП не вдався. Це була спроба старого режиму затримати демократичний розвиток, спроба повернення до авторитаризму. Київ авторитаризм не сприймає як модель і Київ не сприймає залаштункову політичну гру не на користь киянам», — вважає Полохало.

Також політолог упевнений в тому, що створення демократичної більшості у столиці буде вдалим прецедентом для виникнення подібних коаліцій по всіх країні. «Я думаю, це знаменний факт створення такої демократичної більшості, який дає надію на ескалацію цього позитивного процесу в межах всієї України, адже більшість депутатів у парламенті і більшість депутатів у 17 регіонах у обласних радах і міських радах дає шанс на демократичну владу в Україні», — переконаний він.

На думку Володимира Полохала іншої демократичної альтернативи, як об’єднання у коаліцію всіх «помаранчевих» сил, які потрапили до парламенту, немає. «Попри спроби деяких представників «Нашої України» дезавуювати Протокол про створення демократичної коаліції іншої демократичної альтернативи немає. Альтернатива може бути тільки недемократична, неконституційна, та що йде усупереч більшості», — заявляє він.

Полохало вважає, що «за розмовами про так звану універсальну, прагматичну, широку гранд-коаліцію приховуються справжні наміри тих, які б хотіли повернення до старого, які б хотіли повернутися до старих правил здійснення політики, не демократичних, асоціальних і аморальних». Однак він переконаний, що «в Україні зараз достатньо демократичного потенціалу, щоб здійснювати політику на демократичних європейських засадах».

Стосовно того, яким чином «Наша Україна» зможе подолати внутрішні суперечності і приєднатися до «помаранчевої» коаліції, Полохало висловив переконання, що «залишається лише апеляція до президента України як лідера «Нашої України», формального і неформального. Апеляція до нього як єдиного представника цієї вагомої політичної структури, який має чітко висловити свої демократичні інтенції в межах «Нашої України».

На переконання Володимира Полохала, «Президент не ризикне піти всупереч волі більшості, всупереч демократичній альтернативі» і демократична коаліція у Верховній Раді таки буде сформована.

Obozrevatel

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 

Яндекс.Метрика

Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2018
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"