Настройка и ремонт стиральных машин - Форум - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)
Охота-товар
Товары (26.08.2021)
Алюминиевый профиль
Новостройки (14.06.2021)
Установка датчиков Gps мониторинга и контроля учета топлива
Новостройки (28.04.2021)
Буквы из пенопласта
Рекламные услуги (10.01.2021)


 
= Ad with Photo
RSS-канал

IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2022
planeta
Форум
Добро пожаловать, Гость
Привет! Вход или Регистрация.    Забыли пароль?
Настройка и ремонт стиральных машин (0 просматривает) 
Вниз Ответить Избранное: 0
Сообщения темы: Настройка и ремонт стиральных машин
#50768
exmocom (Пользователь)
Юниор
Постов: 1
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Настройка и ремонт стиральных машин 5 мес. назад Репутация: 0  
Найголовнішим рушійним ланкою сучасної пральної машини є її електродвигун. Він відповідає за обертання барабана в режимах прання, полоскання та віджиму. І якщо він зламається, апарат замре. Чи можна провести ремонт двигуна пральної машини своїми руками, не вдаючись по допомогу досвідчених фахівців?

Маючи прямі руки та певні навички ремонт стиральных машин http://isservice.com.ua/remont-stiralnykh-mashin.htmlремонту простої побутової техніки можна відремонтувати будь-що, у тому числі і двигун пральної машини. Якщо ви точно впевнені, що причина відсутності працездатності полягає в несправності двигуна, можна приступати до його знімання та проведення ремонтних робіт.

Перед тим як розпочати ремонт двигуна пральної машини, потрібно отримати інформацію про тип використовуваного в конкретному апараті двигуна, адже залежно від типу пральної машини, в ній може стояти різний тип двигуна. Тут може бути встановлений асинхронний безщітковий двигун, простий колекторний двигун або двигун з прямим приводом.

Асинхронні двигуни відрізняються високою стійкістю до поломок, але в сучасних пральних машинах вони використовуються досить рідко. Інша справа – колекторні двигуни – вони працюють на переважній більшості апаратів. Вони характеризуються непоганими технічними даними та дешевизною, можуть працювати до 8-10 років.

Крім машин з колекторними двигунами, на ринку є моделі з прямим приводом. Вони використовуються спеціальні двигуни, відремонтувати які самостійно практично неможливо. Та й виробники дають на них таку тривалу гарантію, що легше віддати зламаний двигун на ремонт у сервісний центр. Наприклад, гарантія на двигуни LG становить 10 років.

Зняття двигуна з пральної машини

Але повернемося до нашого колекторного двигуна. Як ми будемо робити його ремонт? Спочатку ми розглянемо, як його зняти. Насамперед знімаємо задню кришку та ремені так само як і при заміні ременя пральної машини. Після цього приступаємо до видалення болтів, що утримують його - система кріплення може незначно відрізнятися. Також не забуваємо роз'єднати сполучні клеми, за допомогою яких двигун підключається до дротів живлення.

У деяких моделях двигун може бути затиснутим самим баком. В цьому випадку бак потрібно буде трохи підняти, що дозволить з відносною легкістю звільнити двигун. До речі, кількість болтів, що утримують двигун, може відрізнятися - для їх зняття приготуйте набір ключів.

Задня кришка не дозволяє дістатися двигуна і зняти його? Тоді спробуйте зняти одну з бічних стінок - цілком можливо, що саме тут і буде доступ до двигуна.


Виявлення несправності двигуна
Колекторні двигуни мають одну важливу перевагу – простоту. Тут найчастіше ламаються три речі – щітки, ламелі, обмотки. Давайте розберемося, як оглянути вузли та виявити несправність. Але перед цим спробуємо запустити двигун, тому що нам потрібно подивитися, запрацює він чи ні.

Для запуску двигуна потрібно послідовно з'єднати обмотки ротора і статора, після чого підключити до роз'ємів, що залишилися, джерело змінного струму з напругою 220 Вольт. Якщо все добре, двигун почне обертатися. У цей час ми можемо визначити його шумність, виявити щітки, що іскряться.

Щітки

Якщо вашій пральній машині приблизно 10 років, то щітки будуть у жахливому стані – на це найчастіше вказує сильне іскріння двигуна. Щітки, що зносилися, мають невеликі розміри, ви це побачите відразу. Якщо щітка ціла, вона буде досить довгою, без сколів і тріщин. Якщо це не так, то потрібно зробити заміну.
Щоб замінити щітки, намагайтеся використовувати оригінальні комплектуючі – завдяки цьому термін служби відремонтованого двигуна зросте. Вибрати щітки для пральної машини і самостійно замінити їх - це справа нескладна, але відповідальна.

Источник: https://isservice.com.ua/

Обмотка ротора та статора

Якщо двигун працює з незрозумілими шумами або не виходить на повну потужність, сильно гуде або гріється, причиною цього може стати несправність обмоток. Перевіряються обмотки за допомогою звичайного мультиметра (в режимі омметра), послідовним дотиком щупів до сусідніх ламелей. Розбіжність із опору має перевищувати 0,5 Ом. Якщо це не так, то ми можемо діагностувати міжвиткове коротке замикання.

Читайте також: Для чого промивати двигун маслом для промивання
Також нам потрібно визначити працездатність статора – це аналогічно. Останнім часом перевіряємо замикання всіх обмоток на статорне або роторне залізо (на корпус). Для цього користуємося мультиметром, приклавши один щуп до корпусу, а другим проходячи по ламелях та виведенням статорних обмоток.

Якщо обмотки справні, то опір буде дуже високим (десятки та сотні мегаом).

Источник:
 
Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
  Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Вверх Ответить
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 

Яндекс.Метрика

Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"