Ремонт вытяжки мастерская - Форум - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Форум
Добро пожаловать, Гость
Привет! Вход или Регистрация.    Забыли пароль?
Ремонт вытяжки мастерская (0 просматривает) 
Вниз Ответить Избранное: 0
Сообщения темы: Ремонт вытяжки мастерская
#51774
exmocom (Пользователь)
Юниор
Постов: 10
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
https://liderdom.kiev.ua/%D1%80%
Ремонт вытяжки мастерская 9 мес., 1 нед. назад Репутация: 0  
До відома! Конструкція багатошвидкісного електродвигуна змінного струму включає короткозамкнутий ротор та статор із кількома незалежними обмотками. Зміна частоти обертання двигуна досягається за рахунок різного підключення обмоток статора.


ремонт вытяжки Ardo (Ардо)
ремонт вытяжки Ariston (Аристон)
ремонт вытяжки Atlant (Атлант)
ремонт вытяжки Веkо (Беко)
ремонт вытяжки Bosch (Бош)
ремонт вытяжки Candy (Канди)
ремонт вытяжки Daewoo (Деу)
ремонт вытяжки Electrolux
ремонт вытяжки Gorenje (Горенье)
ремонт вытяжки Hansa https://liderdom.kiev.ua/%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%B2%D1%8B%D1%82%D1%8F%D0%B6%D0%B5%D0%BA

Схема включення трьох швидкісного двигуна: коли перемикач перебуває у положенні L, частота обертання мінімальна, у положенні H – максимальна.
Сам вентилятор може мати осьову чи тангенціальну конструкцію. З точки зору продуктивності, другі переважно перших, оскільки здатні створювати більш стабільний повітряний потік. З погляду надійності, ситуація аналогічна - втрата однієї лопаті практично не позначиться на працездатності тангенціальної конструкції, чого не скажеш про осьову. Тому ремонт кухонної витяжки із заміною запчастин витяжного вентилятора у тангенціальних моделях здійснюється рідше.
Перемикання швидкостей у різних моделях може реалізовуватися за допомогою:Перші два варіанти є найпростішими. За допомогою кнопок або пересувного важеля комутують необхідні контакти, подаючи напругу на обмотки електродвигуна. Саме завдяки своїй простоті такі перемикачі вважаються досить надійними. Все, що може статися з ними, це окислення або підгорання контактів. Але навіть у цьому випадку ремонт не відрізняється особливою складністю.
Сенсорним управлінням оснащуються дорожчі моделі. Панель має додаткове підсвічування та виглядає дуже стильно. Втім, ремонтопридатність сенсора невисока. Найчастіше доводиться повністю міняти блок управління, що вийшов з ладу, який коштує чималих грошей.
Кнопковий перемикач швидкостей кухонної витяжки.
Освітлення варильної поверхні є важливим моментом у процесі приготування їжі. Сучасні витяжки можуть бути оснащені лампами розжарювання, галогенними або світлодіодними приладами, потужність і кількість яких залежать від моделі пристрою.
Зверніть увагу! Найбільш економними є світлодіодні лампи. При однаковому світловому потоці споживають у 8-10 разів менше потужності, ніж лампи розжарювання. Крім того, їхній ресурс становить понад 30 000 годин.
Найчастіше ремонт кухонної витяжки, у якої перегоріла лампа підсвічування, може здійснити своїми руками будь-яка домогосподарка. Однак бувають ситуації, коли потрібний професійний підхід з використанням вимірювальних приладів.
Підсвічування варильної поверхні.


У кухонних витяжках можуть використовуватися два види фільтрів: жировий та вугільний. Жироуловлюючий фільтр встановлюється на всіх моделях, оскільки без нього внутрішні компоненти приладу дуже швидко покриються маслянистою плівкою, що згодом призведе до їх поломки. За кількістю застосувань подібні фільтраційні елементи поділяються на одноразові та багаторазові. Перші виготовляються з акрилу, синтепону або флізеліну та підлягають заміні кожні 2-3 місяці. Другі виробляються з металу, тому їхній термін служби рівнозначний терміну служби самої витяжки.
Вугільні фільтри встановлюються в рециркуляційних моделях та призначені для видалення запаху. Основу даних елементів становить активоване вугілля – якісний адсорбент, який дуже добре поглинає всілякі гази. Оскільки ресурс вугільних фільтрів не безмежний, вони підлягають періодичній заміні приблизно 1 раз на 3-4 місяці.
Металевий жироуловлювальний фільтр.


Ремонт кухонних витяжок вдома може знадобитися внаслідок виникнення різних проблем з експлуатацією, найпоширенішими серед яких є:
зниження продуктивності; відсутність освітлення; відсутність будь-якої реакції на включення; несправність перемикача швидкості; поломкадвигуна.

Можливі причини: засмічився фільтраційний елемент, пролом крильчатки витяжного вентилятора.
Ремонт: Промийте під водою з використанням миючих засобів металевий жироуловлювальний фільтр та/або поміняйте одноразовий фільтр. У разі несправності вентилятора (як правило, ламається одна або кілька лопат) необхідно здійснити його заміну (про те, як розібрати витяжку на кухні, буде розказано трохи нижче). Детально http://liderdom.kiev.ua
 
Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
  Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Вверх Ответить
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"