На Мадагаскарі відкрили новий вид лемурів - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)
Охота-товар
Товары (26.08.2021)


 
= Ad with Photo
RSS-канал

IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2022
planeta
На Мадагаскарі відкрили новий вид лемурів Версия для печати Отправить на e-mail
На Мадагаскарі відкрили новий вид лемурів Група німецьких і малагасійських дослідників виявила в східній частині острова Мадагаскар новий вид лемурів - самих маленьких приматів, велика частина яких мешкає саме на цьому острові, повідомляє прес-служба університету ветеринарії в Ганновері.

До теперішнього часу ученим відомо більше 95 видів лемурів - це одна із самих різноманітних гілок приматів, незважаючи на те, що більша частина їх зосереджена в ізольованій зоні - на острові Мадагаскар.

Мадагаскарські дослідники з GERP (Groupe dEtude et de Recherche sur les Primates de Madagascar) в 2008 і 2009 році досліджувала видове різноманіття лемурів в лісовому районі Сахафіна на південному сході острова. Вчені зловили кілька мишачих лемурів, виміряли їх, зробили фотографії, взяли зразки тканин, а потім випустили. Їх колеги з Інституту зоології в Ганновері провели аналіз зібраних даних і підтвердили, що спіймані тварини належать до раніше невідомого виду мишачих лемурів.

"Ми були досить сильно здивовані цією знахідкою. Ліс Сахафіна знаходиться лише в 50 кілометрах від національного парку Мантадіа, де живуть інші і значно більш дрібні види, мишачі лемури Гудмана", - говорить професор Ута Радешпіль (Ute Radespiel) з Ганновера, провідний автор дослідження , яке було опубліковано в журналі Primates.

Мишачі лемури (рід Microcebus) - самі дрібні з приматів. У цей рід, зокрема, входить найменший відомий науці примат Microcebus berthae, вага якого становить лише 24-38 грамів. Вага лемурів Гудмана складає близько 44 грамів. Новий вид лемурів, що отримав ім'я Microcebus gerpi, є справжнім гігантом в порівнянні з цими родичами - його вага досягає 68 грамів.

На думку вчених, Microcebus gerpi може жити тільки в уцілілих фрагментах низинних вічнозелених джунглів, і триває вирубка лісів являє серйозну загрозу для цих тварин.

Нагадаємо, раніше біологи викрили самок карликових лемурів в поліандрії (багатомужжя). Джерелом є сайт Korrespondent.Net.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 

Яндекс.Метрика

Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"