Французькі вчені визначили нормальні розміри статевого члена - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)
Охота-товар
Товары (26.08.2021)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2022
planeta
Французькі вчені визначили нормальні розміри статевого члена Версия для печати Отправить на e-mail

Французькі вчені визначили нормальні розміри статевого члена Французька Національна академія хірургії внесла ясність у питання про нормальних розмірах статевого члена.


За даними організації, середня довжина статевого члена в спокої становить від 9 -9,5 сантиметра, в стані ерекції - 12,8-14,5 сантиметра; окружність в спокої - в середньому 8,5-9 сантиметрів, в стані ерекції - 10 -10,5 сантиметра.

Також експерти академії засудили необгрунтовані хірургічні операції зі зміни розмірів чоловічого статевого члена. За даними французьких хірургів, в переважній більшості випадків на таких втручаннях наполягають чоловіки, параметри яких відповідають анатомічної нормі.

Частка таких пацієнтів перевищує 85% від загального числа звертаються за подібними послугами. Між тим, наголошується в повідомленні, використовувані в даний час методики корекції розмірів статевого члена мають лише обмежену ефективність і загрожують серйозними ускладненнями.

Зокрема, найбільш поширена методика хірургічного подовження статевого органу за допомогою розтину підвішують зв'язку члена може призвести до порушень ерекції. Збільшення члена допомогою імплантації власного жиру пацієнта приносить лише незначний і тимчасовий косметичний ефект, тоді як використання силікону та інших штучних наповнювачів, на думку Академії, має бути заборонено.

Застосування подібних методик може бути повністю виправдане лише при вроджених аномаліях розвитку статевих органів, або для корекції наслідків травм та онкологічних захворювань. У тих же випадках, коли на операції наполягають чоловіки з нормальними розмірами члена, лікар повинен у ввічливій формі пояснювати їм необгрунтованості їхніх вимог, відзначається в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці квітня сексолог з Женевського університету Камілла Ферденці заявила, що оцінити сексуальність чоловіка можна, кинувши погляд на його руки, а точніше - на безіменний палець. Джерелом є сайт Korrespondent.Net.

PortalLgUa :) 


 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"