Вчені з'ясували, як чоловіки вибирають собі жінок - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)
Охота-товар
Товары (26.08.2021)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2022
planeta
Вчені з'ясували, як чоловіки вибирають собі жінок Версия для печати Отправить на e-mail
Вчені з'ясували, як чоловіки вибирають собі жінок Французькі вчені дійшли висновку, що чоловіки віддають перевагу жінкам, які схожі на них зовні, пише Le Figaro. Про це свідчать результати дослідження, проведеного вченими Інституту наук про еволюцію в Монпельє.
Дослідники попросили своїх респондентів відібрати із запропонованих портретів ті, які вони вважають привабливими. Як виявилося, 40% випробовуваних вибрали фотографії жінок з тим же кольором волосся, очей, товщиною губ, що і у них. Наприклад, для деяких зіграло роль навіть наявність ямочки на підборідді - як і у них.
 
Потім дослідники вивчили зовнішність закоханих з 115 пар із досить тривалими усталеними відносинами. Критерієм служило наявність хоча б однієї дитини.

У результаті вчені виявили, що партнери з схожими рисами обличчя становили більшість.
 
При цьому вчені підкреслюють, що ключовим чинником є ​​все ж не якісь конкретні риси обличчя, а подібність в цілому. «Ми в принципі відчуваємо потяг до схожим на нас людям, - пояснює автор дослідження Жанн Бове. - Це, зокрема, вже було доведено відносно зв'язків у соціумі: ми частіше складаємо пару з кимось із нашого соціального шару. А ось значимість саме особи ніколи не згадувалася в дослідженнях ».

При цьому вчені відзначають, що у зворотний бік цей принцип не працює. «Можна допустити, що жінок також залучають схожі на них самих особи, - припускають французькі вчені. - Але попередні дослідження показують, що зовнішність для чоловіків важливіше, ніж для жінок. Останні більше звертають увагу на особистісні якості та соціальну приналежність ».

Втім, раніше британські вчені виявили, що образ ідеальної жінки зазнає значних змін у свідомості чоловіків, які відчувають стрес: замість худеньких топ-моделей вони починають задивлятися на жінок з нормальною статурою або навіть з деяким надлишком ваги.

Крім того, раніше американські психологи відзначили, що чоловіків більше приваблюють жінки, які виглядають дурними, сонними або п'яними. Джерелом є сайт Korrespondent.Net.
 
 
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"