Британські юристи визнали Декларацію незалежності США незаконної - Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Portal.Lg.Ua:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Британські юристи визнали Декларацію незалежності США незаконної Версия для печати Отправить на e-mail
«Проголошення незалежності США» Джона Трамбулл Британські юристи назвали Декларацію незалежності США 1776 року незаконним і зрадницьким документом. Про це британці, як повідомляє BBC News, заявили в ході дискусії з американськими колегами у Філадельфії.


На думку британців, американці не мали права в односторонньому порядку проголошувати вихід колоній зі складу Британської імперії. Противники Декларації послалися на те, що тоді, як і зараз, громадянам, які живуть на будь-якій території, не дозволено встановлювати там свої закони. Як підкреслили британці, коли з проблемою сепаратизму зіткнувся президент Авраам Лінкольн, він застосував військову силу, щоб повернути південні штати до складу США.

Британці вказали на те, що скарги на Лондон, перераховані в Декларації, занадто незначні для виправдання виходу колоній зі складу імперії. Англійські юристи наголосили, що відмова колоністів платити податки через відсутність прямого представництва в британському парламенті пояснювався лише небажанням оплачувати свій захист від французів в ході Семирічної війни.

Американські юристи, в свою чергу, послалися на досвід самих англійців, які в 1688 році скинули короля Якова II і обмежили королівську владу Біллем про права. Американці також наполягали на тому, що законність прийняття Декларації пізніше була підтверджена рухами за незалежність в інших країнах, які користувалися підтримкою громадської думки. Вони, крім того, підкреслювали, що уряд може існувати тільки за згодою тих, хто знаходиться під його владою.

Після дискусії, яка проходила в Американському філософському суспільстві, було проведено голосування. Перемогу здобули прихильники визнання Декларації незалежності США законною. Суперечка носив науковий характер і практичних наслідків мати не міг.

Декларація незалежності була прийнята 4 липня 1776 року. 13 британських колоній оголосили, що перестали вважати себе частиною Британської імперії. У документі стверджувалося, що у випадку, якщо уряд перестає служити благу людей, вони мають право утворити новий уряд. Це право подавалося як «самоочевидною істини». Джерелом є сайт Lenta.ru.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"